Wyjazdy klubowe

Wyjazdy klubowe
1 vote, 10.00 avg. rating (90% score)

rp_turystyka8.jpgNasz klub osiedlowy często organizuje wyjazdy dla mieszkańców. Z reguły są to wycieczki autokarowe w ciekawe miejsca w naszym regionie. Trochę coś jakby turystyka lokalna. Z wyjazdów tych chętnie korzystają zwłaszcza ludzie starsi, bo nie są one drogie, a za to wygodne – autokar podjeżdża w umówione miejsca i zabiera pasażerów oraz ich bagaże.

Te wyjazdy cieszą się coraz większym powodzeniem, ponieważ ludzie starsi zdają sobie sprawę, że w ten sposób mogą miło i ciekawie spędzić czas. A można przypuszczać, że taka prawdziwa turystyka i wyjazdy w odległe miejsca nie są na ich kieszeń. Poza tym nasi emeryci spędzają czas razem, wychodzą z domów i w sumie znajdują sens w życiu.
Dlatego też klub organizuje coraz więcej wycieczek, bo okazuje się, że mają one ogromne znaczenie społeczne. Jak widać, turystyka integruje ludzi i daje im różne możliwości do wykorzystania. Dobrze byłoby pomyśleć, czy dałoby się w ten sposób zaktywizować również młodych mieszkańców naszego osiedla, by mogli się poznać.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Slowa kluczowe: glutamina katowice, docieplenie granulatem Radom, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, fluorokrzemian glinu, Tanie multiplikatory, biceps 34cm, plisy Oświęcim, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, balayage kraków, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, wałki pa66

About the author /


Related Articles

Nowe wpisy: