Łodzie motorowe czarter i czarter Grecja

Łodzie motorowe czarter i czarter Grecja
1 vote, 10.00 avg. rating (90% score)

Czarter Grecja i Łodzie motorowe czarter

Żeglowanie zimą

Zima zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią kończy się sezon żeglarski. Pustoszeją nasze jeziora na Mazurach, a żeglarze zajmują się zabezpieczaniem swoich łodzi na okres zimy. Mycie, konserwacja i suszenie oraz okrycie z zewnątrz plandeką to najważniejsze czynności zabezpieczające.
No, a potem pozostaje już tylko czekanie na wiosnę i następny sezon. Niektórzy jednak bardzo tęsknią za jeziorami i dla nich właśnie powstała dość ciekawa alternatywa, chodzi o żeglarstwo na lodzie. Uprawia się je na pojazdach zwanych bojerami. Poruszają się one na specjalnych łyżwach, popychane są siłą wiatru. Co ciekawe, osiągają duże prędkości, nawet do 140 km/h. Jedyną ich wadą jest to, że mogą pomieścić tylko jedną osobę, rzadko dwie.
Oczywiście jest jeszcze jedno rozwiązanie, to wyjazd na żagle na południe Europy, na przykład do Chorwacji albo na wyspy Grecji. To piękne miejsca i często wybierane przez miłośników żeglarstwa.
Aby znaleźć w internecie informacje na ten temat wpisujemy w wyszukiwarkę hasło, np. „Czarter Grecja” albo „Łodzie motorowe czarter”.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Slowa kluczowe: standy eliptyczne cena druku, highlightersmink, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Gniewiński portal, usuwanie graffiti toruń, wałki pa66, markizy Kęty, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, kawitacja kielce, tanie taxi legnica, bcaa katowice sklep

About the author /


Related Articles

Nowe wpisy: