Kołobrzeg

Kołobrzeg
1 vote, 5.00 avg. rating (65% score)

podroze (4)W Kołobrzegu jest wspaniale o każdej porze roku, a to nie tylko za sprawą morza, ale także infrastruktury hotelowej, która w każdym czasie oferuje różne usługi i zabiegi (komfortowe Spa w hotelu Aquarius poleca korzystanie z ogromnego kompleksu Spa z basenami, saunami i gabinetami kosmetycznymi).
W samym Kołobrzegu warto zobaczyć Bazylikę Najświętszej Marii Panny, która jest najcenniejszym zabytkiem miasta, gdzie można zobaczyć krucyfiks z 1330 roku czy chrzcielnicę z 1355 roku ozdobioną 26 scenami z życia Chrystusa?a kto woli od przyrodę niż dzieła rąk człowieka powinien się wybrać na spacer na pobliskie Mokradła, gdzie gniazdują liczne gatunki ptaków (około 80 gatunków między innymi żurawie, bąki i perkozy).
Można zafundować sobie kurs nurkowania, który obejmuje 2 dni nauki, podczas których można nurkować w basenie, ale także na wodach otwartych. A jeśli ktoś nigdy nie nurkował a chce tylko zobaczyć jak to jest bez konieczności przechodzenia kursu także jest to możliwe?

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Slowa kluczowe: busy do danii szamotuły, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, mezoterapia vivaderm, vetrex-v90-alphaline, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, Usuwanie owłosienia żary, etykiety inspekcyjne z datą, kawitacja kielce, zeltiq Warszawa, internorm okno kf410, Szamba Betonowe Brzozów

About the author /


Related Articles

Nowe wpisy: